پیوند ها


کسب رتبه اول کشوری توسط هنرجوی هنرستان هنرهای زیبای سرداران شهید ساوه

   حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از کسب رتبه اول کشوری توسط هنرجوی هنرستان هنرهای زیبای سرداران شهید خبرداد و بیان داشت:

     هنرجو آقای حسن سلامی در نوزدهمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی شاخه فنی و حرفه ای که در سال تحصیلی97-96 توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار گردید موفق به کسب رتبه اول کشوری گردید.

   رئیس اداره ارشاد اسلامی ابراز داشت:هنرستان هنرهای زیبای سرداران شهید وابسته به این اداره درحال حاضر در دو رشته گرافیک و نمایش با تعداد 44 هنرجو فعالیت می نماید.

    وی افزود: هنرستان سرداران شهید در جشنواره های مختلف دانش آموزی در سال های گذشته نیز توانسته رتبه های با ارزشی را کسب نماید. 

   حسین محمودی فر تصریح کرد:هنرجویان این هنرستان پس از فارغ التحصیلی می توانند به عنوان هنرمند در انجمن فرهنگی و هنری و هم با دریافت مجوز در زمینه مختلف هنری فعالیت نمایند.

   ایشان در ادامه گفت: به دلیل کمبود فضای آموزشی امکان گسترش رشته های هنری را نداریم که امیداست با حمایت مسئولین بتوانیم در این زمینه گام هایی را برداریم.

حدیث روز

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.