پیوند ها


کسب رتبه اول کشوری توسط هنرجوی هنرستان هنرهای زیبای سرداران شهید ساوه

   حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از کسب رتبه اول کشوری توسط هنرجوی هنرستان هنرهای زیبای سرداران شهید خبرداد و بیان داشت:

     هنرجو آقای حسن سلامی در نوزدهمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی شاخه فنی و حرفه ای که در سال تحصیلی97-96 توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار گردید موفق به کسب رتبه اول کشوری گردید.

   رئیس اداره ارشاد اسلامی ابراز داشت:هنرستان هنرهای زیبای سرداران شهید وابسته به این اداره درحال حاضر در دو رشته گرافیک و نمایش با تعداد 44 هنرجو فعالیت می نماید.

    وی افزود: هنرستان سرداران شهید در جشنواره های مختلف دانش آموزی در سال های گذشته نیز توانسته رتبه های با ارزشی را کسب نماید. 

   حسین محمودی فر تصریح کرد:هنرجویان این هنرستان پس از فارغ التحصیلی می توانند به عنوان هنرمند در انجمن فرهنگی و هنری و هم با دریافت مجوز در زمینه مختلف هنری فعالیت نمایند.

   ایشان در ادامه گفت: به دلیل کمبود فضای آموزشی امکان گسترش رشته های هنری را نداریم که امیداست با حمایت مسئولین بتوانیم در این زمینه گام هایی را برداریم.

حدیث روز

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.