پیوند ها


نمایش های خیابانی و نگارش خوشنویسی با موضوع اعتیاد

        حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نمایش های خیابانی و نگارش خوشنویسی با موضوع اعتیاد خبرداد  و بیان داشت:

   به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر دو نمایش خیابانی با نام های غرق در آکواریوم به کارگردانی فردین محمدی و زخمی زندگی به کارگردانی عرفان خردمند در محل دریاچه تفریحی امام خمینی که با استقبال بی نظیرمردم اجرا گردید.

    رئیس اداره ارشاد ساوه ابراز داشت: نمایش های خیابانی در راستای فرهنگ سازی و آگاهی بخشی بیشتر به اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان درخصوص آسیب های این بلای خانمان سوز درجامعه با همکاری انجمن نمایش برگزار می شود.

    حسین محمودی فر افزود: برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری گام مهمی در زمینه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به خانواده ها و آموزش های پیشگیرانه درخصوص معضلات اعتیاد می باشد. 

    وی گفت:اجرای تئاتر خیابانی با موضوع اعتیاد یکی از بهترین راه ها برای بیان حقایق تلخ در موضوع مواد مخدر است که با هدف قراردادن مخاطبین عامه مردم می تواندتأثیرگذاری خوبی داشته باشد.

    رئیس اداره ارشاد تصریح کرد:نگارش حضوری خوشنویسی با موضوع اعتیاد ، برگزاری ایستگاه نقاشی و نمایشگاه آسیب های اجتماعی از برنامه های این اداره در طول هفته می باشد.

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.