خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


نمایش های خیابانی و نگارش خوشنویسی با موضوع اعتیاد

        حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نمایش های خیابانی و نگارش خوشنویسی با موضوع اعتیاد خبرداد  و بیان داشت:

   به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر دو نمایش خیابانی با نام های غرق در آکواریوم به کارگردانی فردین محمدی و زخمی زندگی به کارگردانی عرفان خردمند در محل دریاچه تفریحی امام خمینی که با استقبال بی نظیرمردم اجرا گردید.

    رئیس اداره ارشاد ساوه ابراز داشت: نمایش های خیابانی در راستای فرهنگ سازی و آگاهی بخشی بیشتر به اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان درخصوص آسیب های این بلای خانمان سوز درجامعه با همکاری انجمن نمایش برگزار می شود.

    حسین محمودی فر افزود: برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری گام مهمی در زمینه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به خانواده ها و آموزش های پیشگیرانه درخصوص معضلات اعتیاد می باشد. 

    وی گفت:اجرای تئاتر خیابانی با موضوع اعتیاد یکی از بهترین راه ها برای بیان حقایق تلخ در موضوع مواد مخدر است که با هدف قراردادن مخاطبین عامه مردم می تواندتأثیرگذاری خوبی داشته باشد.

    رئیس اداره ارشاد تصریح کرد:نگارش حضوری خوشنویسی با موضوع اعتیاد ، برگزاری ایستگاه نقاشی و نمایشگاه آسیب های اجتماعی از برنامه های این اداره در طول هفته می باشد.

اوقات شرعی

حدیث روز

امام مهدی (سلام الله علیه) : أكثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعجيلِ الفَرَجِ فَإِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم. براى تعجيل در فرج بسيار دعا كنيد، كه مايه گشايش در كار شما است. كمال الدّين - ص 485

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com