پیوند ها


برگزاری محفل انس با قرآن

    حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسینی امام جمعه ساوه درمحفل انس با قرآن ظهار داشت: قرآن جلوه ای از علم و حکمت پروردگار و نشانگرعظمت خداوند متعال است.انس با قرآن همراه شدن با گنجینه بی پایان و دراختیار داشتن برنامه جامع و کامل یک زندگی سعادتمندانه است برنامه ای که عمل بدان تمام مشکلات مادی و معنوی فرد و جامعه بشری را رفع خواهد کرد.

 حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری محفل انس با قرآن خبرداد  و بیان داشت: این مراسم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی،اداره تبلیغات اسلامی،مؤسسه دارالتحفیظ به مناسبت ماه مبارک رمضان مورخ 19/3/97 رأس ساعت30/21 درمحل دارالتحفیظ برگزارگردید.

  در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسینی امام جمعه ساوه اظهار داشت: قرآن جلوه ای از علم و حکمت پروردگار و نشانگرعظمت خداوند متعال است.انس با قرآن همراه شدن با گنجینه بی پایان و دراختیار داشتن برنامه جامع و کامل یک زندگی سعادتمندانه است برنامه ای که عمل بدان تمام مشکلات مادی و معنوی فرد و جامعه بشری را رفع خواهد کرد.

وی  افزود:همچنان که تغذیه جسم انسان مستمر و دائمی است رزق روحی نیز باید مستمر باشد در هرشبانه روز سهمی برای روح خودش درنظربگیرد.

    دکترحسینی تصریح کرد:قرآن کریم قانون اساسی برای عملکرد تمام انسانهااست که تمام مراحل و مراتب ارتباط با قرآن اعم از آموزش،قرائت،تدبر وا نس و آشنایی با معارف الهی قرآن مقدمه ای برای عمل به مفاهیم والای قرآنی است.

   کلمات قرآن رمز حیات معنونی و مملو از برنامه های کار آمد زندگی، می بایست عموم افراد جامعه را با معانی و مفاهیم والا ی قرآنی آشنا نمود.

امام جمعه ساوه در ادامه ابراز داشت: اگر قرآن درعمل و رفتار و گفتار و شخصیت انسان تجلی نیابد و ظهور و  بروز پیدا نکند هرگز به قرآنی شدن انسان و جامعه نخواهدانجامید.عمل به قران است که جانها را منقلب و جوامع را تعالی می بخشد.

    ایشان در پایان به خواستار ترویج سبک زندگی قرآنی در بین عموم مردم شدند.

 قرائت قرآن توسط حافظ بین المللی حاج غلامرضا اسکندری و همچنین حاج وحید خزایی از دیگر برنامه ها ی این مراسم 

حدیث روز

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.