پیوند ها


دوره تربیت مربی نماز

حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری دوره تربیت مربی نماز در این شهرستان خبرداد و بیان داشت:این دوره با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،مؤسسه قرآنی دارالتحفیظ و ستاد اقامه نماز به مدت 120 ساعت از روز پنج شنبه مورخ 20/2/97 در محل ساختمان دارالتحفیظ برگزار می شود.

    محمودی فر اظهار کرد: دراین دوره 65 نفراز مؤسسات قرآنی شهرستان شرکت نموده اند که موضوعات چگونگی ایجاد مهارت در پایبندی به نماز درجوانان و نوجوان،چگونگی پذیرش و دوست داشتن،اهمیت نماز،نقش معلم در تربیت نماز،راهکارهایی برای عملیاتی شدن گامهای بلندبرای نماز،چگونگی بیان شیوا و رسا برای جوانان ازفواید و برکات نماز،چگونگی ارتباط جوانان با مسجد و گروه های مذهبی،چگونه به نماز دعوت کنیم و موضوعات دیگر آموزشی در این دوره ارائه می گردد.

   رئیس ارشاد تصریح کرد:امیدواریم با برگزاری دوره های تربیت مربی نماز قدمهایی در راه ترویج و توسعه فرهنگ نماز در جامعه برداریم .حسین محمودی فر در ادامه افزود:درپایان دوره بعداز برگزاری آزمون از مرکز تخصصی ستاد اقامه نماز گواهی تربیت مربی نماز اعطاء می گردد.

حدیث روز

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.