پیوند ها


جلسه کمیته فرهنگی تبلیغاتی و ارتباطات ستاد ارتحال امام خمینی ره

 حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه درجلسه کمیته فرهنگی تبلیغاتی و ارتباطات ستاد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) افزود این شخصیت علمی و اسلامی با ایمان  قو ی الهی و تمسک به سیره ائمه معصومین(ع) بود که در زمان حیات خود توانست اقدامات ارزشمندی در راه اسلام و انسانیت انجام دهند.

حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری جلسه کمیته فرهنگی تبلیغاتی و ارتباطات در این شهرستان خبرداد و بیان داشت:این جلسه مورخ 19/2/97 راس ساعت 10 صبح با حضور اعضاء درمحل اتاق جلسات اداره فرهنگ و ارشاداسلامی تشکیل گردید.

    در ابتدایحسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری جلسه کمیته فرهنگی تبلیغاتی و ارتباطات  این جلسه حسین محمودی فررئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و مسئول کمیته فرهنگی و تبلیغات و ارتباطات ستاد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) اظهار داشتند:امام خمینی(ره) اسطوره زمان و احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) توانستند با پیمودن راه کمال در ردیف اولیای الهی قرارگیرند و مصداقی از انسانهای وارسته و کمال یافته گردند.

   وی افزود: این شخصیت علمی و اسلامی با ایمان  قو ی الهی و تمسک به سیره ائمه معصومین(ع) بود که در زمان حیات خود توانست اقدامات ارزشمندی در راه اسلام و انسانیت انجام دهند.

   حسین محمودی فر ابراز نمود: امام خمینی(ره) اسلام را از گوشه مساجد خارج کردند و مردم را به مسیری هدایت و تشویق نمودند که اسلام را بتوان به عنوان یک روش زندگی به اجرا درآورد و این جرأت را به مسلمانان آموخت که بتوانند اسلام را به دیگران عرضه کنند و امروز به واسطه اسلام احساس قدرت می کنند وی گفت:امام خمینی برای مسلمانان روشن کردند که قوی هستند و تواناییهای زیادی دراختیار دارند و باید این تواناییها را بشناسند و به خدمت بگیرند.

   رئیس ارشاد در ادامه تصریح کرد:امام خمینی(ره) از میان مردم برخاست و به خدا اتکا کرد نفوذ امام(ره) در جهان اسلام بیش از حد تصورات است وقتی همه مسلمانان در مورد امام خمینی (ره) به عنوان الگو صحبت می کنند به این معنی است که امام درخانه و قلب همه مسلمین حق جو حاضر است.

   حسین محمودی فر در پایان تعدادی از برنامه های فرهنگی و هنری کمیته ارتحال را اعلام نمودند:

  برگزاری محافل انس با قرآن،برگزاری نمایشگاه خوشنویسی،برگزاری نشست های ادبی،برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) به صورت متمرکز،برگزاری نمایشگاه کتاب

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.