پیوند ها


برگزاری آزمون طرح ملی حفظ و مفاهیم قرآن کریم

 حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه در برگزاری آزمون طرح ملی حفظ و مفاهیم قرآن کریم اظهار کرد: این آزمون در سه رشته حفظ - مفاهیم- تدبر در قرآن برای سنین بالای 13 سال متشکل از 307 نفر خواهر و 27 نفر مرد در رشته های حفظ و مفاهیم برگزار شد.

 حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری آزمون طرح ملی حفظ و مفاهیم قرآن کریم خبرداد و بیان داشت:

   این آزمون همزمان با سراسرکشور درمحل مؤسسه قرآن و عترت دارالتحفیظ مورخ 10/12/96 برگزار گردید وی افزود: در این آزمون 195 نفر زندانی در رشته حفظ جزء سی قرآن به رقابت پرداختند.

   حسین محمودی فر اظهار کرد: این آزمون در سه رشته حفظ - مفاهیم- تدبر در قرآن برای سنین بالای 13 سال متشکل از 307 نفر خواهر و 27 نفر مرد در رشته های حفظ و مفاهیم برگزار شد.

   رئیس ارشاد ساوه سنجش و ارزشیابی میزان موفقیت قرآن آموزان در فراگیری واجرای محتوای دوره های آموزش قران کریم را از اهداف برگزاری آزمون دانست این آزمون با مشارکت اداره ارشاد و اداره اوقاف برگزار می شود که درمرحله کتبی با نظارت اداره اوقاف و مرحله شفاهی زیر13 سال با نظارت اداره ارشاد خواهد بود.

 

حدیث روز

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.