پیوند ها


برگزاری نمایشگاه کتاب

 

  حسین محمودی فر رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه در افتتاح نمایشگاه  کتاب با تبریک ایام ا... دهه فجر و تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) بیان داشت: دهه فجر سرآغاز طلوع اسلام ، خاستگاه ارزشهای اسلامی،مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ مااست دردهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت.

    وی افزود: ایام ا... دهه فجر فرصتی است که دستاوردهای انقلاب را به نسل جوان انتقال دهیم و این دهه درتاریخ ایران نقطه ای تحسین کننده و بی مانند به شمار می رود.  

 

 حسین محمودی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نمایشگاه کتاب ،خبرداد و بیان داشت:

   این نمایشگاه که به همت اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و با همکاری انتشارات نیلوفرنقره ای به مناسبت ایام ا... دهه فجر برگزارگردیده باحضور تعدادی از مسئولین و اصحاب فرهنگ و هنر در تاریخ 12/11/96 رأس ساعت 11 درمحل فرهنگسرای ارشاد افتتاح گردید.

    رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در افتتاح این نمایشگاه با تبریک ایام ا... دهه فجر و تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) بیان داشت: دهه فجر سرآغاز طلوع اسلام ، خاستگاه ارزشهای اسلامی،مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ مااست دردهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت.

    وی افزود: ایام ا... دهه فجر فرصتی است که دستاوردهای انقلاب را به نسل جوان انتقال دهیم و این دهه درتاریخ ایران نقطه ای تحسین کننده و بی مانند به شمار می رود.

               حسین محمودی فر ابراز داشت: درجهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان مردم به کتاب، این  نمایشگاه برگزارشده است. وی افزود: کتاب میراثی ماندگار و پدیده ای شکوهمند و باارزش است که زندگی بشررا روشن می کند و خداوند بزرگ معجزه ی آخرین فرستاده اش را کتاب قرار داد که سرآمد همه کتاب هاست و آیین آسمانی ما پرچمدار کتاب و کتابخوانی است و این حقیقت را که اسلام دین اندیشه و معرفت،آیین دانش و معنویت است به روشنی در می یابیم ما وارث نظام گرانبها و فرهنگ پویا و تمدن والای اسلامی هستیم که می بایست در راه احیا و ترویج فرهنگ مطالعه بکوشیم.

  نمایشگاه با 3500 عنوان،35000 جلد کتاب به مدت 15 روز از ساعت 8 صبح الی 8 شب آماده پذیرایی از علاقه مندان می باشد.

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.