پیوند ها


برگزاری اختتامیه نمایش ایست ورود آقایان ممنوع

  مهندس منصوری نماینده محترم مردم شریف شهرستان های ساوه و زرندیه  دراختتامیه نمایش ایست ورود آقایان ممنوع عنوان داشت: زندگی بدون هنر بسیار بی روح و کسل کننده است،نقش هنر در زندگی این است که به مردم امید و نشاط می دهد کاردیگر هنر این است که دوست داشتن زندگی را به انسان می فهماند و زندگی با صفا را به او نشان می دهد.

حسین محمودی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری اختتامیه نمایش ایست ورود آقایان ممنوع ،خبرداد و بیان داشت:

   مراسم اختتامیه این نمایش با حضور مهندس منصوری نماینده محترم مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی،هنرمندان و اقشار مختلف مردم رأس ساعت 20 درمحل سالن شهید چمران برگزار گردید.

   رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از گروه نمایش ریشه در بیشه به سرپرستی خانم معصومه شعبانی بیان داشت که این نمایش برای اولین بار ویژه بانوان ساوجی که برگرفته از فرهنگ و سنت های بومی بود به روی صحنه رفت.

   وی افزود این نمایش برای ایجاد شادی و نشاط در بانوان اجرا گردید که مورد استقبال بانوان نیز قرارگرفت.

  حسین محمودی فر تصریح کرد: تئاتر مفاهیم ارزشمند بشری،اخلاقی و فرهنگی را عنوان و می تواند نقش بسزایی در ارتقاء سطح فرهنگی جامعه داشته باشد.

   مهندس منصوری نماینده محترم مردم شریف شهرستان های ساوه و زرندیه نیزدر این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از خانم معصومه شعبانی کارگردان نمایش عنوان داشت: زندگی بدون هنر بسیار بی روح و کسل کننده است،نقش هنر در زندگی این است که به مردم امید و نشاط می دهد کاردیگر هنر این است که دوست داشتن زندگی را به انسان می فهماند و زندگی با صفا را به او نشان می دهد.

   منصوری تصریح کرد: هنرنمایش ما در سایرهنرهااست و ما به عنوان یک هنرماندگار می بایست نمایش را تقویت کنیم.

وی افزود:باید از هنر نمایش جهت کاهش آسیب های اجتماعی استفاده کنیم و تئاتر نقش مهمی در تأمین امنیت روانی جامعه دارد و تئاتر نقش اساسی در ارتقاء فرهنگی جامعه ایفا می کند.ایشان در ادامه ابراز داشتند: همه تلاش خودم را جهت تقویت هنر و هنرمندان به کارخواهم گرفت.

   درپایان با اهداء لوح و جایزه از کلیه هنرمندان نمایش ودست اندر کاران تقدیر گردید.

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.