پیوند ها


هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی آوه

  حجت الاسلام و المسلمین نیکویی ماهانی امام جمعه و   رئیس شورای فرهنگ عمومی آوه ابراز داشت:  مردم ایران وقتی متوجه شدند این حوادث توسط دشمنان ایران به ویژه آمریکا،اسرائیل و عربستان برنامه ریزی شده و به دنبال مقاصد شوم استکباری خود هستند راه خود را از آشوبگران جدا کردند.

    حسین محمودی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی آوه  خبرداد و بیان داشت:

   این جلسه مورخ 18/10/96 رأس ساعت 10 با حضور اعضاء در محل دفتر امام جمعه تشکیل گردید در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین نیکویی ماهانی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی ضمن تقدیر و تشکر از نیروی انتظامی،بسیج،سپاه پاسداران و سربازان گمنام امام زمان (عج) بیان داشت: حوادث و اغتشاشات اخیر نشان می دهدکه یک برنامه ریزی دقیق و تقسیم کارمنظم برای برهم زدن دکور امنیت واقتدار ملی ایران در حال شکل گیری است وی افزود: انگیزه دشمن از این فتنه انگیزی ایجاد بستری برای عملیات روانی و ایجاد روحیه بی حسی و بی تفاوتی در میان مردم انقلابی  است و فشارهای اقتصادی را دست آویز قرار می دهند تا مردم را نسبت به انقلاب نا امید کنند.

   نیکویی ماهانی با اشاره به حمله اغتشاشگران به اماکن مذهبی و حوزه های علمیه و نیروهای انقلابی افزود:  این ها می خواستند وفاداری به انقلاب را در بین مردم کمرنگ کنند که نیاز است بصیرت سیاسی و انقلابی خود را بالا ببریم.

   رئیس شورای فرهنگ عمومی آوه ابراز داشت:  مردم ایران وقتی متوجه شدند این حوادث توسط دشمنان ایران به ویژه آمریکا،اسرائیل و عربستان برنامه ریزی شده و به دنبال مقاصد شوم استکباری خود هستند راه خود را از آشوبگران جدا کردند.

  نیکویی ماهانی درادامه تصریح کرد: نباید مسئولان این همه نجابت و حماسه های ملت اسلامی ایران را نادیده بگیرند بلکه با وحدت وانسجام به حل مشکلات مردم بپردازند. وی افزود: تنها راه برون رفت و علاج راه وضع کنونی اجرای اقتصاد مقاومتی است.

    دراین جلسه آقای داود حقیقی بخشدار مرکزی و نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرآوه با تقدیر و تشکر از نیروهای انتظامی،سپاه و بسیج بیان داشت: درحوادث اخیر آمادگی نیروهای نظامی و امنیتی و بصیرت مردم باعث شد دوباره دشمن شکست را تجربه کند.

     حقیقی در ادامه گزارشی از اجرای اقتصادی مقاومتی و طرح های اشتغالزا در روستاهای بخش مرکزی ارائه و افزود:  در سال جاری نیز اعتبار ویژه ای برای اشتغال روستائیان تخصیص داده شده که روستاییان عزیز می توانند با مراجعه به سایت و ارائه طرح های ایجاد  اشتغال پایدار از تسهیلات استفاده نمایند.ایشان همچنین اضافه کرد: ضمانت این  وام ها نیز نسبت به گذشته آسانتر گردیده است./ 

حدیث روز

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.