پیوند ها


نمایشگاه تجلی بصیرت

      حسین محمودی فررئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه هدف از برگزاری نمایشگاه  تجلی بصیرت  به مناسبت 9 دی را گرامیداشت ارزشهای اسلامی،مقاومت و ایستادگی در برابر تفکرات استکباری و همچنین آشنایی نسل جوان با حماسه ملی عنوان کرد.

     حسین محمودی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانساوه از برگزاری نمایشگاه تجلی بصیرت خبرداد و بیان داشت: 

نمایشگاه تجلی بصیرت به منظور بزرگداشت یوم ا...9 دی در محل فرهنگسرای ارشاد و مسجد انقلاب به همت اداره فرهنگ و ارشاداسلامی به مدت یک هفته برگزارگردیده است.

     حسین محمودی فرهدف از برگزاری نمایشگاه را گرامیداشت ارزشهای اسلامی،مقاومت و ایستادگی در برابر تفکرات استکباری و همچنین آشنایی نسل جوان با حماسه ملی عنوان کرد.

    رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه اظهار کرد:حضور حماسه آفرین مردم در نهم دی درحقیقت جان مایه ولایت مداری مردم ایران را نشان داد و معاندان و استکبار جهانی را در نیل به اهداف خصمانه و فتنه انگیزانه شان علیه نظام نا امید کرد.

      ضمنا" در این نمایشگاه 20 عدد پوستر فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی برلزوم بصیرت و بازشناسی جریان فتنه در معرض دید عموم گذارده شده است.

 

 

حدیث روز

امام صادق (سلام الله علیه) : صَلاةُ مُتَطَيِّبٍ أفضَلُ مِن سَبعينَ صَلاةً بِغَيرِ طيبٍ. نماز شخص خوشبو برتر از هفتاد نماز بدون بوى خوش است. الصلاة: ص 51 ح 148

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.