پیوند ها


دیدار با آقای محلوجی تلاشگر عرصه کتاب و کتابخوانی

    حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،ضمن تقدیر و تشکر از آقای محلوجی به دلیل تلاش در جهت ترویج و توسعه کتاب و کتابخوانی افزود:در دنیای کنونی با ظهور تکنولوژی های نوین مانند: تلویزیون، ماهواره، تلفن همراه ،اینترنت وگفت و گوهای اینترنتی عمدتا" بی هدف و بی برنامه که بیشترین زمان را از قشر وسیعی از مردم می گیرد،توسعه و ترویج کتاب و کتابخوانی امری ضروری به نظر می رسد.توسعه و ترویج کتابخوانی اکنون از موضوع ها و دغدغه های بزرگ جوامع و به خصوص کشورهای درحال توسعه است.

   حسین محمودی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از دیدار با تلاشگر عرصه کتاب و کتابخوانی خبردادو بیان داشت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از جناب آقای حبیب ا... محلوجی مدیررستوران کشاروز و تلاشگر عرصه کتاب وکتابخوانی در مورخ 25/8/96 دیدار به عمل آمد.

    در این دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،ضمن تقدیر و تشکر از آقای محلوجی به دلیل تلاش در جهت ترویج و توسعه کتاب و کتابخوانی افزود:در دنیای کنونی با ظهور تکنولوژی های نوین مانند: تلویزیون، ماهواره، تلفن همراه ،اینترنت وگفت و گوهای اینترنتی عمدتا" بی هدف و بی برنامه که بیشترین زمان را از قشر وسیعی از مردم می گیرد،توسعه و ترویج کتاب و کتابخوانی امری ضروری به نظر می رسد.توسعه و ترویج کتابخوانی اکنون از موضوع ها و دغدغه های بزرگ جوامع و به خصوص کشورهای درحال توسعه است.

     حسین محمودی فر تصریح کرد جهت ترویج کتابخوانی باید برنامه های مؤثر،پویا و منطبق با واقعیت پیش بینی شود سپس باید گام به گام این برنامه ها را همراهی کرد تا مطالعه به عادت تبدیل شود.

    درپایان با اهداء لوح تقدیر و هدیه از تلاش های آقای محلوجی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

حدیث روز

رسول خدا صلی الله علیه و آله : أَلدّالُّ عَلَى الْخَيْرِ كَفاعِلِه؛ كسى كه ديگران را به كار نيك راهنمائى كند گـويـا خـود، آن را انـجـام داده اسـت. وسائل الشيعه: ج 11، ص 398

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.