پیوند ها


نمایش مذهبی واقعه الطف

 حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از اجرای نمایش مذهبی واقعه الطف در شهرستان ساوه خبرداد و بیان داشت:

    این نمایش مذهبی به مناسبت ایام محرم از تاریخ 22 مهربه مدت 14 روز درمحل سالن سلمـان ساوجـی به روی صحنه می رود وی افزود این نمایش سعی در بصیرت افزایی و آگاهی رسانی از چرایی واقعه محرم سال 61 هجری قمری و همچنین داستان روایت کربلا و مصائب امام حسین(ع) و اسارت رفتن خانواده امام(ع) را به تصویر می کشد.

        حسین محمودی فر ابراز نمود حادثه عاشورا و زندگی سراسر آموزنده امام حسین(ع) در راه ایستادن برسرآرمان های اسلام و جد بزرگوارش برای هدایت مسلمانان و دیگر انسان های جهان درعصر حاضر که گم شدن انسان به عنوان یکی از آسیب های بزرگ معنویت درونی به شمار می رود از اصلی ترین موضوعات نمایش فاخر دینی می تواند باشد که تحقق آن به حمایت همه جانبه مسئولان دارد.

عوامل نمایش:

سرپرست گروه: محمد فضل اللهی

طراح و کارگردان: کیانوش حاتمی

راوی و  مداح: مصطفی صدیف

و با حضور 40 نفر از هنرمندان و هنروران

 

 

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.