پیوند ها


نمایشگاه طراحی و نقاشی ترنم باران

      حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نمایشگاه طراحی و نقاشی ترنم باران خبرداد و بیان داشت:

      این نمایشگاه به مناسبت دهه ولایت و امامت تعداد 30 اثر از آثار طراحی و نقاشی خانم فهیمه فیاضی در مورخ 96/6/11 با همکاری انجمن هنرهای تجسمی و با حضور تعدادی از مسئولین و هنرمندان درمحل فرهنگسرای ارشاد افتتاح گردید.

     دراین مراسم حسین محمودی فر ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان نمایشگاه به ویژه خانم فیاضی عنوان داشت هنرمی تواند برشیوه های زندگی اجتماعی،اعتقادات مذهبی،باورهای اخلاقی،عادات و رسوم،سنن سیاست های حاکم برجامعه و در کل فرهنگ جامعه اثر گذار باشد.

    ایشان افزود هنرهای تجسمی با فرهنگ و تمدن ما عجین شده و ریشه در تاریخ ایرانی،اسلامی دارد.وی گفت علت تکامل یافتن هنرهای تجسمی مانند نقاشی(خوشنویسی)،طراحی و مینیاتور این است که با توجه به رشد فرهنگ،دانش و ادبیات این هنرها نیز رشد کرده اند.

    حسین محمودی فر اظهار نمود هنرهای تجسمی از دوران کودکی در زندگی افراد نقش دارند بنابراین باید جایگاه خود را در جامعه پیدا کنند و با توجه به استقبال خوب مردم از این هنرها امکانات بیشتری بایستی برای ترویج آنها در نظرگرفته شود.

   ایشان در ادامه تصریح کرد با توجه به نقش هنرهای تجسمی در اقتصاد هنر و همچنین جاذبه و پتانسیلی که دراین هنرها وجود دارد اگر توجه بیشتری شود می تواند به اقتصاد هنرکمک شایانی کند. ضمنا نمایشگاه صبحها از ساعت 8-14 و عصرها از ساعت 17-20 آماده بازدید برای علاقمندان میباشد

حدیث روز

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.