پیوند ها


دیدار با هنرمند پیشکسوت

       حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه در دیدار با هنرمند پیشکسوت  ،هنرکاری ارزشمند و هنرمند جایگاه والایی در جامعه دارد و باید قدر هنرمندان را دانست ، زیرا هنرمند با جوهر وجود خود برای ارتقاء فرهنگ و تعالی جامعه تلاش می کند.

 

 حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از دیدار با هنرمند پیشکسوت موسیقی و نمایش این شهرستان خبرداد و بیان داشتند:

 به مناسبت هفته دولت به همراه تعدادی از مسئولین انجمن های فرهنگی هنری و همکاران اداری از آقای سیدرضا نمازی نبوی زاده هنرمند پیشکسوت در روز سه شنبه مورخ 7/6/96 دیدار گردید.

     حسین محمودی فر در این جلسه  اظهار نمود:اثر هنری هرگز یک کار تمام شده و مختومه نیست اثر هنری هموار به پرسشی که از آن می پرسند پاسخ می گوید و پرسشی تازه مطرح می کند و همواره هنرمندان جوان و خلاق را به تولید آثار هنری فاخر وادار و در پیشرفت و گسترش هنر تشویق می نماید.

    وی تصریح کرد: هنرکاری ارزشمند و هنرمند جایگاه والایی در جامعه دارد و باید قدر هنرمندان را دانست ، زیرا هنرمند با جوهر وجود خود برای ارتقاء فرهنگ و تعالی جامعه تلاش می کند.

 

 و درپایان با اهداء هدیه از این هنرمند پیشکسوت تقدیر به عمل آمد.

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.