پیوند ها


مراسم تجلیل از خبرنگاران

 

     

         حسين محمودي فر رييس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي شهرستان ساوه در مراسم تجلیل خبرنگاران  بیان داشت حق محوری،حق طلبی و حق گویی از مهم ترین ویژگی های خبرنگار موفــق و خــداترس است در مقابل سخن چینی، بدگــویی و به جان هم انداختـن مردم از ویژگی های نکوهیــده ای است که هر انسان عاقلی از آن بیزاری می جوید پس نیاز است اهالی رسانه و خبرنگاران همواره به دنبال واقعیت باشند و از جنجال آفرینی بپرهیزند.

حسين محمودي فر رييس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي شهرستان ساوه از مراسم تجلیل خبرنگاران خبرداد:

     دراین مراسم رييس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار و تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای خبرنگاران بیان داشتند رسالت خبرنگاران در انعکاس درست و سریع پیام است و در روزگاری که به عصر اطلاعات و فن آوری عنوان می شود نقش خبرنگاران بیش از همه مــورد توجه است زیرا تازه ترین اطلاعات را در اختیار مخاطبان قرار می دهند.

      وی گفت حق محوری،حق طلبی و حق گویی از مهم ترین ویژگی های خبرنگار موفــق و خــداترس است در مقابل سخن چینی، بدگــویی و به جان هم انداختـن مردم از ویژگی های نکوهیــده ای است که هر انسان عاقلی از آن بیزاری می جوید پس نیاز است اهالی رسانه و خبرنگاران همواره به دنبال واقعیت باشند و از جنجال آفرینی بپرهیزند.

   حسین محمودی فر ابراز نمود انقلاب اسلامی برای پیشبرد برنامه های خود در دهه چهارم نیاز به افزایش آگاهی مردم دارد که دراین خصوص نیاز است خبرنگاران جهت رسیدن به هدف ها تلاش نمایند.

   وایشان تصریح کردند نقش خبرنگاران در جنگ تحمیلی غیر قابل انکار است که با تولید هزاران خبر و گزارش برگ زرینی ازتاریخ روزنامه نگاری کشور را به نمایش گذاشتند.

   حسین محمودی فر در ادامه اظهار نمود:

       خبرنگاری حرفه ای است سخت و طاقت فرسا که در این راستا همگان وظیفه دارند برای حفظ شرایط لازم برای انجام کار با خبرنگاران عزیز نهایت همکاری را داشته باشند.

 

      در ادامه آقای علی جهانمیرزایی و سعید نیکوکار از خبرنگاران پیشکسوت به بیان خاطرات پرداختند و درپایان ازخبرنگاران ، به ویژه از سه نفر از پیشکسوتان تقدیرگردید.

حدیث روز

امام حسن (سلام الله علیه) : مَن عَرَفَ اللَّهَ أحَبَّهُ. هر كس خدا را بشناسد، دوستش بدارد. دوستی در قرآن وحدیث: ص414 – ح 963

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.