پیوند ها


برگزاری کارگاه نمایش

    خانم معصومه شعبانی کارشناس ارشد ادبیات نمایشی و از اعضاء فعال انجمن نمایش اظهار نمودند که نمایش بیوه های غمگین سالار جنگ اشاره به تحولات سیاسی و اجتماعی اواخر دوره قاجار و اوائل دوره رضا خان دارد که نقش اولیه و درگیری های داخلی را درچپاول ایران نشان می دهد.

  حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری کارگاه نمایش خبرداد و بیان داشت کارگاه نقد نمایش با حضور اعضای انجمن هنرهای نمایشی در محل سالن شهید چمران برگزارگردید ایشان ابراز نمودند در این کارگاه فیلم تئاتر بیوه های غمگین سالار جنگ به نمایش در آمد و پس از بحث و بررسی اعضاء انجمن خانم معصومه شعبانی کارشناس ارشد ادبیات نمایشی و از اعضاء فعال انجمن نمایش اظهار نمودند که نمایش بیوه های غمگین سالار جنگ اشاره به تحولات سیاسی و اجتماعی اواخر دوره قاجار و اوائل دوره رضا خان دارد که نقش اولیه و درگیری های داخلی را درچپاول ایران نشان می دهد.

    وی ابراز نمودند این اثر انتقادی از نظر ساختار،ساختار اپیزودیک با زبان و ادبیات دوره قاجار و تم طمع و شیوه کارگردانی گریز از شیوه اجرایی و اقع گرایی است.

   خانم شعبانی کارشناس تئاتر بیان داشتند: که نمایش سنتی سعی در اجرای مدرن و برداشت چند نگاهی ازمتن داشته بطوریکه نور،دکور وطراحی لباس و میزان سن های دورانی کاملا" به جا درخدمت طرح کارگردانی قرارگرفته بود.

حدیث روز

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.